tlooantari.jpg

 

Firma Antari to niekwestionowany, światowy lider w produkcji wytwornic efektów specjalnych takich jak dym, mgła, bańki mydlane, piana czy też śnieg. Inżynierowie firmy od 1984 uważnie wsłuchują się w potrzeby klientów tworząc coraz bardziej doskonałe urządzenia. Podczas projektowania szczególną uwagę przywiązuje się do kwestii ochrony środowiska. Wszystkie wytwornice spełniają wysokie normy energooszczędności. Produkty Antari, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów oraz rygorystycznej kontroli jakości, spełniają szereg międzynarodowych norm w zakresie bezpieczeństwa.

 

niezawodna marka.JPG

 

Wytwornice Antari są szeroko stosowane w produkcjach telewizyjnych i filmowych, w teatrach, dyskotekach oraz na koncertach i wszędzie tam, gdzie potrzebna jest oprawa efektowa. Straż pożarna chętnie stosuje wytwornice dymu tej marki do przeprowadzania ćwiczeń w warunkach ograniczonej widoczności. W branży budowlanej przy ich pomocy dokonuje się prób szczelności instalacji wodnych i ciągów wentylacyjnych. Wytwornice baniek dostarczają niezwykłej uciechy na imprezach dla dzieci.

 

 niezawodna marka2.JPGW Polsce marka Antari reprezentowana jest przez firmę Show System będącą jej wyłącznym dystrybutorem oraz autoryzowanym punktem serwisowym.